13 marec 2026

Cilja ni


Cilja ni.
Pot je tista ki šteje.
Naj bo lepa
za vsakega in vsepovsod

Foto: Emil Sluga


11 komentarjev:

Taango pravi ...

Veoma lijepo.Hvala ti na pomoći oko bloga.LP

teuta pravi ...

Neka taj put bude sretan i nek te odvede u zemlju ljepote i snova...

nachtfresser pravi ...

Možda je put cilj.

Kejtoo pravi ...

Lijepo rečeno :)

Sewen pravi ...

Ti ne odustaješ! I nemoj! Nikada!
Meni je dobro došao ovaj odmor. I dobro je. Vidjet ćemo što donosi dan....

***POETIKA*** pravi ...

krasno ..........Sunce ide spavati

Stara vrtlarica pravi ...

Divan zalazak sunca

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala Sewen, čekam te tu!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala svima!

Zezamix pravi ...

Nekad putujemo i onda kad mirujemo.

Zezamix pravi ...

Sewen, dodaj na blog bar jednu pjesmu. Onda te mogu dodati na svoju blog-listu i vidjeti kad odlučiš ponovo pisati.