Ovo bi mogao biti i Bohinj, ili Crno jezero :)). Jutro i pozdrav ostavljam ovoj ljepoti :)).
Nek ti je i ovo jutro lijep i ugodan. Lp
Dobro jutro, meni će dan biti ispunjen kad odem na dvorište i obavim sve zaostale radove u vrtu, sad ću najprije popit kavicu i pričekat da malo poraste temperatura zraka, vani je još uvijek poprilično svježe
Dobro jutro tebi i Uli. Dan bi morao biti lijep i sunčan, a pohvaljujem i izbor fotografije koja mi se sviđa.
Ugodan ti dan
ugodna ti subota , idem ja malo u skitnju...lp
Kod tebe uvijek lijepe slike, ugodan vikend :)
I ugodno poslijepodne ti želim. Prekrasna fotka iz prirode!
Uvijek treba živjeti danas, jer tko zna što na sutra donosi
Objavite komentar
9 komentarjev:
Ovo bi mogao biti i Bohinj, ili Crno jezero :)). Jutro i pozdrav ostavljam ovoj ljepoti :)).
Nek ti je i ovo jutro lijep i ugodan. Lp
Dobro jutro, meni će dan biti ispunjen kad odem na dvorište i obavim sve zaostale radove u vrtu, sad ću najprije popit kavicu i pričekat da malo poraste temperatura zraka, vani je još uvijek poprilično svježe
Dobro jutro tebi i Uli. Dan bi morao biti lijep i sunčan, a pohvaljujem i izbor fotografije koja mi se sviđa.
Ugodan ti dan
ugodna ti subota , idem ja malo u skitnju...lp
Kod tebe uvijek lijepe slike, ugodan vikend :)
I ugodno poslijepodne ti želim. Prekrasna fotka iz prirode!
Uvijek treba živjeti danas, jer tko zna što na sutra donosi
Objavite komentar