Na lijepom si mjestu :)
I stihovi i glazba su tako lijepi i smirujući.
Ugodan ti dan želim
Iskrena ću biti, mnogo mi se sviđaju tvoji postovi na slovenščini...lijepo...lp
Objavite komentar
4 komentarji:
Na lijepom si mjestu :)
I stihovi i glazba su tako lijepi i smirujući.
Ugodan ti dan želim
Iskrena ću biti, mnogo mi se sviđaju tvoji postovi na slovenščini...lijepo...lp
Objavite komentar