Život je pun iznenađenja ali nisu sva lijepa, na žalost...
o znam Teuta, poznato mi
Volim ugodna iznenađenja, al ona neugodna bi radije da me zaobiđu
Ja ne razumijem slovenski nimalo, tako da ne znam o čemu pišeš. :)) pozz i kiss
Slušam ovu lijepu pjesmu, no nije mi jasno zašto je taj pjevač izabrao tako čudno ime; a što se tiče iznenađenja, ako bi uvijek vodila do lijepih događanja život bi bio jako dosadan
Objavite komentar
5 komentarjev:
Život je pun iznenađenja ali nisu sva lijepa, na žalost...
o znam Teuta, poznato mi
Volim ugodna iznenađenja, al ona neugodna bi radije da me zaobiđu
Ja ne razumijem slovenski nimalo, tako da ne znam o čemu pišeš. :)) pozz i kiss
Slušam ovu lijepu pjesmu, no nije mi jasno zašto je taj pjevač izabrao tako čudno ime;
a što se tiče iznenađenja, ako bi uvijek vodila do lijepih događanja život bi bio jako dosadan
Objavite komentar