Lijepo napisano
Treba znati čuti, bez toga teško će se popraviti mostovi...
Hvala Andrea:)
Potpisujem!
Slušati, da, i pokušati razumiti...
Za obnoviti mostove trebaju biti obje strane angažirane, možemo pokušati pokrenuti inicijativu pa možda i druga strana uloži trud.
Stvarno je zanimljiva oblikom. Mene uvijek podsjeća na žensko međunožje
Jako lijepo rečeno. Neki nas ugriju, a neki smrzavaju!
Objavite komentar
8 komentarjev:
Lijepo napisano
Treba znati čuti, bez toga teško će se popraviti mostovi...
Hvala Andrea:)
Potpisujem!
Slušati, da, i pokušati razumiti...
Za obnoviti mostove trebaju biti obje strane angažirane, možemo pokušati pokrenuti inicijativu pa možda i druga strana uloži trud.
Stvarno je zanimljiva oblikom. Mene uvijek podsjeća na žensko međunožje
Jako lijepo rečeno. Neki nas ugriju, a neki smrzavaju!
Objavite komentar