Kuc, kuc, ja bih rado ušao ;)
Evo i mene u tvom kutku...lp
Pozdrav tebi.LP
Biće ti već u snovima, laka ti noć i ugodni snovi :)
Divna pjesma. Želim te zapamtiti baš takvu kakva si sad, poljubimo se samo i recimo zbogom..
Objavite komentar
5 komentarjev:
Kuc, kuc, ja bih rado ušao ;)
Evo i mene u tvom kutku...lp
Pozdrav tebi.LP
Biće ti već u snovima, laka ti noć i ugodni snovi :)
Divna pjesma. Želim te zapamtiti baš takvu kakva si sad, poljubimo se samo i recimo zbogom.
.
Objavite komentar