11 marec 2026

Staranje ni za šibke


 Zbudiš se in spoznaš, da je mladost minila.
 Naučiš se hoditi počasneje.
Ceniš tiste, ki ostanejo.
 Staranje pomeni sprejeti, pomeni odkriti,
 da lepota nikoli ni bila v naši koži
 ampak v zgodbi, ki jo nosimo v sebi



12 komentarjev:

nachtfresser pravi ...

Sve lijepo rečeno uz dobar glazbeni dododatak naše "grešnice" Whitney ;)

U zvijezdama piše pravi ...

Lijepo napisano

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Andrea ne rade ti komentari:(((

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Goran Hvala!!!

U zvijezdama piše pravi ...

Nisam ništa mjenjala u postavkama ne znam što se dogodilo sada se vide jer sam stavila

Taango pravi ...

Dobar ti dan i hvala ti na ponudi slobodno mi javi kad budeš u prilici baš me interesira, hvala na uvijek lijepom komentaru......LP

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Taango Dogovoreno:))

U zvijezdama piše pravi ...

Javi mi se ponekada ako imaš volje za komuniciranje

Kejtoo pravi ...

Uvijek graciozna Whitney kao i njezin glas, odličan izbor za ovaj dan :)

Stella Maris - Floramy pravi ...

Lijepe misli...i sve je tako ....lp

teuta pravi ...

Ne brine me starenje ja se osjećam kao da imam 16 godina hehehe. Pjesma je super....

Zezamix pravi ...

Volim Whitney, a i stvari lagane...