Carpe diem!
I treba uvijek živjeti SADA jer je ovaj trenutak stvarno najbitniji...Lp
pozzz malena
Trenutak je važan.
živi i uživaj trenutak...lp
sve trenutke proživi lijepo
Baš mi je drago čuti ovu pjesmu, a svaki dan nastojim provesti na najbolji mogući način
Joj, dugo nisam čula ovu pjesmu, a nekad sam je jako puno slušala. Hvala ti na ovom izboru!
Objavite komentar
8 komentarjev:
Carpe diem!
I treba uvijek živjeti SADA jer je ovaj trenutak stvarno najbitniji...Lp
pozzz malena
Trenutak je važan.
živi i uživaj trenutak...lp
sve trenutke proživi lijepo
Baš mi je drago čuti ovu pjesmu, a svaki dan nastojim provesti na najbolji mogući način
Joj, dugo nisam čula ovu pjesmu, a nekad sam je jako puno slušala. Hvala ti na ovom izboru!
Objavite komentar