21 marec 2026

Dan brez noči

 

Dan brez noči,
 je kot ljubezen brez čustev.
Lep večer
 vsem Vam Želim




5 komentarjev:

Stara vrtlarica pravi ...

Gledam prekrasne grčke arheološke lokalitete, osobito mi je lijep teatar, i slušam Demisa. Sve njegove pjesme su jako lijepe, ali meni je draže grčku glazbu slušati na grčkom jeziku, a ne na engleskom.

nachtfresser pravi ...

Ljubezen brez čustev. možeš misliti. Ja pak nikad nisam nikad volio Demisov glas, mada je bilo tu lijepih melodija ;)

teuta pravi ...

Je, je, imaš pravo...baš je tako. Lp

More ljubavi pravi ...

Jedno bez drugoga ne može.

Kejtoo pravi ...

Ugodno i lijepo večer i tebi :)