KLIK za povečavo slike
I ja se radujem proljeću, to je moje najljepše godišnje doba...
Lijepo je vidjeti kad se pas i mačka slažu, lijepa slika, puna ljubavi i povjerenja
Še ljubezen se prebuja, seveda...lp tebi
Hvala ti, mailovi su ti jasni do kraja
Ugodno ti večer
Tako je, proljeće stiže, ništa nas ne može zaustaviti
Divna slika i divni stihovi. Tako bi trebao započeti svaki dan!
Objavite komentar
8 komentarjev:
KLIK za povečavo slike
I ja se radujem proljeću, to je moje najljepše godišnje doba...
Lijepo je vidjeti kad se pas i mačka slažu, lijepa slika, puna ljubavi i povjerenja
Še ljubezen se prebuja, seveda...lp tebi
Hvala ti, mailovi su ti jasni do kraja
Ugodno ti večer
Tako je, proljeće stiže, ništa nas ne može zaustaviti
Divna slika i divni stihovi. Tako bi trebao započeti svaki dan!
Objavite komentar