Predivno, i stihovi i fotografija! Volim biti uz vodu, i potoci, rijeke, jezera i naravno more, sve me to izuzetno opušta, kao kad slušam dobru glazbu.
Poskupit će benzin, ali to nas sigurno neće spriječiti da barem dva ili tri puta ove godine odemo tamo; možda čak i prespavamo dolje kod gospođe Alemke u domačiji; ostavimo auto negdje kod Koče pri izviru ili Trente i onda u dva dana pješke polako do Bovca; to je prava uživancija; Soča je najljepša; nije bez veze Julius Kugy tamo proveo zadnje godine :)
13 komentarjev:
KLIK na sliko za povečavo
Obožavam vodu...rijeke, jezera, potoke i more. Ova rječica baš je divna. Lp
Teuta to je reka Soča
Lijepa Soča i lijepi stihovi. Bila sam na izvoru Soče davno. LP
Hvala puno
baš je lijepa tirkizna Soča
Pogodila sam! Znala sam da je to prelijepa dolina rijeke Soče čim sam vidjela fotku, bila sam tamo prije mnogo godina.
Ovo je neponovljivo, sjajno...poetski izražajno...lp
Svim gospođama sretan dan žena ;)))
Bio s radnim kolektivom na raftingu tamo, uopće nije izgledala tako pitomo ;)
Bože dragi, boja... Prekrasna
Predivno, i stihovi i fotografija! Volim biti uz vodu, i potoci, rijeke, jezera i naravno more, sve me to izuzetno opušta, kao kad slušam dobru glazbu.
Poskupit će benzin, ali to nas sigurno neće spriječiti da barem dva ili tri puta ove godine odemo tamo; možda čak i prespavamo dolje kod gospođe Alemke u domačiji; ostavimo auto negdje kod Koče pri izviru ili Trente i onda u dva dana pješke polako do Bovca; to je prava uživancija; Soča je najljepša; nije bez veze Julius Kugy tamo proveo zadnje godine :)
Objavite komentar