08 marec 2026

Lepa si

 


Lepa si, ko te jutro prebudi.
Lepa si, ko utrujena zaspiš.
Lepa, ko se nasmejiš.
Lepa si, ko življenje podariš


Foto: Erik Smrekar 


13 komentarjev:

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

KLIK na sliko za povečavo

teuta pravi ...

Obožavam vodu...rijeke, jezera, potoke i more. Ova rječica baš je divna. Lp

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Teuta to je reka Soča

zemlja pravi ...

Lijepa Soča i lijepi stihovi. Bila sam na izvoru Soče davno. LP

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala puno

Kejtoo pravi ...

baš je lijepa tirkizna Soča

Stara vrtlarica pravi ...

Pogodila sam! Znala sam da je to prelijepa dolina rijeke Soče čim sam vidjela fotku, bila sam tamo prije mnogo godina.

Stella Maris - Floramy pravi ...

Ovo je neponovljivo, sjajno...poetski izražajno...lp

ap-placenici pravi ...

Svim gospođama sretan dan žena ;)))

nachtfresser pravi ...

Bio s radnim kolektivom na raftingu tamo, uopće nije izgledala tako pitomo ;)

Agness pravi ...

Bože dragi, boja... Prekrasna

Zezamix pravi ...

Predivno, i stihovi i fotografija! Volim biti uz vodu, i potoci, rijeke, jezera i naravno more, sve me to izuzetno opušta, kao kad slušam dobru glazbu.

Vjetarugranama pravi ...

Poskupit će benzin, ali to nas sigurno neće spriječiti da barem dva ili tri puta ove godine odemo tamo; možda čak i prespavamo dolje kod gospođe Alemke u domačiji; ostavimo auto negdje kod Koče pri izviru ili Trente i onda u dva dana pješke polako do Bovca; to je prava uživancija; Soča je najljepša; nije bez veze Julius Kugy tamo proveo zadnje godine :)