02 marec 2026

Moja zgodba


Vsaka zgodba ima svoj konec, 

tako tudi moja.

Moje otroštvo, je bilo kljub žalosti, srečno.

Življenje brez očeta in z babico,

katera je bila hkrati tudi moja mama.

Ne želim spreminjat preteklosti,

ker bi bila potem tudi sedanjost drugačna




14 komentarjev:

teuta pravi ...


Koliko god nam prošlost bila teška
moramo ići dalje kroz život.
Dobro je to što čovjek više pamti one ljepše
trenutke...

Stara vrtlarica pravi ...

Pamtim samo sretne dane...

Taango pravi ...

Svi mi imamo svoje prošlosti neke se čak i podudaraju.Hvala na posjeti.LP

Kejtoo pravi ...

Danas smo svi nešto sjetni, lijepi pozdrav

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

slažem se

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

ja sve pamtim sretne i one malo manje

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala tebi na posjeti

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Pozdrav tebi

U zvijezdama piše pravi ...

Zbog prošlosti imamo svoju jačinu

More ljubavi pravi ...

Tko zna što bi bilo da je bilo drugačije

nachtfresser pravi ...

Zato si izrasla takva kakva si, jedinstvena. P.s. Ne znam kako mi je promakao sinoć ovaj post...

Sewen pravi ...

Show oduvijek ide dalje. I dobro da je tako. Obični sno ljudi za obične stvari

gogoo pravi ...

Bilo je kako je bilo a na neke stvari i događanja nismo mogli utjecati.

U zvijezdama piše pravi ...

Drago mi je vidjeti tvoj nik