Dobro jutro, a ja sam danas dežurna, obavljam jutarnje poslove, ne u vrtu nego u kući, i smješkam se.
Hvala. Nadam se da će ih biti puno sretnih a ne samo na današnji dan...
slika sretne mladosti...a ti, budi ponosna....lp
Drugo me nit ne zanima, ugodan dan ti želim 🙂
Prelijepa, kao da je tvoja ;)
je, moja je :))
Lijepi dan želim
Objavite komentar
7 komentarjev:
Dobro jutro, a ja sam danas dežurna, obavljam jutarnje poslove, ne u vrtu nego u kući, i smješkam se.
Hvala. Nadam se da će ih biti puno sretnih a ne samo na današnji dan...
slika sretne mladosti...a ti, budi ponosna....lp
Drugo me nit ne zanima, ugodan dan ti želim 🙂
Prelijepa, kao da je tvoja ;)
je, moja je :))
Lijepi dan želim
Objavite komentar