20 marec 2026

Nekako s proljeća




Ob koncu dneva se vsi slečemo.
Vse maske gredo z lic, vse solze se posušijo
in ves smeh zgine.
Ob koncu dneva mi še Bog ne sodi



 

5 komentarjev:

Kejtoo pravi ...

Na kraju dana bi trebali rezimirati sve suze i osmjehe i priupitati sebe same, što sam dobroga danas napravio, a što loše i kako to mogu bolje ubuduće napraviti, te zaključiti naučeno i stećeno i zahvaliti se :) Bog ne sudi, On voli :)

teuta pravi ...

Najljepše je kad zatvoriš oči i ne osjećaš se kriv, da si nešto loše učinio. Ako postoji Bog iliti neko vrhunsko biće, taj sigurno ne sudi, slažem se s Kejtoo. Nama je data volja da živimo svoj život kako mi znamo i želimo...Lp

nachtfresser pravi ...

Kolodvori, peroni, odlasci, dolasci, to su moji svjetovi, laku noć ;)

Stara vrtlarica pravi ...

Gledam video i čini mi se da je to vrelo rijeke Bosne u Ilidži, a Kemal Monteno pjeva s dečkima iz Crvene jabuke ovu lijepu i meni jako dragu pjesmu.

Auroraisa pravi ...

lijepa pjesma...meni posebno draga