Pa tako nekako i je, svaki dan je novi početak...
Svaki dan isti, a uvijek novi :). nekad mi se čini da bih se s onim sobom od prije deset godina isposvađao, a onda se sjetim, svađe nemaju baš nikakvog smisla, pogotovo sa samim sobom :). Hvala ti na ljepoti i pozdrav :)
Uživajmo dok traje :D
svaki dan je isti samo mi želimo da bude drugačiji
Da, to je istina, nijedan dan ne liči bilo kojem drugom, svi su jedinstveni, a novi početak uvijek postoji kao opcija, ili barem nada. :)
Lijepe poruke šalješ, pratim te svakim danom otkrivaš nešto novo , ali vjerodostojna si uvijek posebno svoja...lp
Svaki dan je novi, ucimo iv vidimo nešto drugo, moramo iskoristiti dan jer je poseban onoliko koliko mi želimo
Svaki dan je poseban i treba ga iskoristiti.
Posjet tvom blogu donese uvijek dobru glazbu i stihove.
Tako je, svaki dan je novi dan, pogotovo u mom vrtu...
Objavite komentar
10 komentarjev:
Pa tako nekako i je, svaki dan je novi početak...
Svaki dan isti, a uvijek novi :). nekad mi se čini da bih se s onim sobom od prije deset godina isposvađao, a onda se sjetim, svađe nemaju baš nikakvog smisla, pogotovo sa samim sobom :). Hvala ti na ljepoti i pozdrav :)
Uživajmo dok traje :D
svaki dan je isti samo mi želimo da bude drugačiji
Da, to je istina, nijedan dan ne liči bilo kojem drugom, svi su jedinstveni, a novi početak uvijek postoji kao opcija, ili barem nada. :)
Lijepe poruke šalješ, pratim te svakim danom otkrivaš nešto novo , ali vjerodostojna si uvijek posebno svoja...lp
Svaki dan je novi, ucimo iv vidimo nešto drugo, moramo iskoristiti dan jer je poseban onoliko koliko mi želimo
Svaki dan je poseban i treba ga iskoristiti.
Posjet tvom blogu donese uvijek dobru glazbu i stihove.
Tako je, svaki dan je novi dan, pogotovo u mom vrtu...
Objavite komentar