18 marec 2026

Pomembni ljudje

 

Pomembni so mi tisti ljudje,
kateri ne odidejo
ko pride nevihta.
Ampak ostanejo z menoj
v dobrem, slabem 
i hudem.
Vem, takih ni veliko





9 komentarjev:

Kejtoo pravi ...

Malo napišeš, a puno kažeš. Takve ljude trebamo čuvati.

***POETIKA*** pravi ...

ne treba se iznenaditi različitosti oko nas

Stella Maris - Floramy pravi ...

Potpisujem ti, tako je...lp

teuta pravi ...

Takvih ljudi zaista nema puno ali nekad je dovoljan samo jedan pravi prijatelj...

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Čuvam Te!!!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

U svakome je nešto ljepo, zar ne

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Da, uvijek je tako:))

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Slažem se, jedan ali vrijedan!

nachtfresser pravi ...

Samo najbolji ostaju ;)