Sjetila si me da smo prošle godine negdje u ovo doba brali šparoge oko Buzeta, pa se sutradan uputili malim cesticama prema moru preko Rakitovca i Gračišča. Kras je predivan u proljeće :)
Sve biljke koje cvatu u rano proljeće doista su lijepe, no mimoza je najljepša. A kod mene jutros procvao čak i neven koji je preživio zimu na gredici pokraj blitve.
10 komentarjev:
KLIK za povečavo slike
Lijepe slike
Preciosas imágenes. Me han encantado. Un abrazo
Sjetila si me da smo prošle godine negdje u ovo doba brali šparoge oko Buzeta, pa se sutradan uputili malim cesticama prema moru preko Rakitovca i Gračišča. Kras je predivan u proljeće :)
Thank You Gil
Posebno lijepo.LP
Predivne slike koje najavljuju proljeće...Lp
Sve biljke koje cvatu u rano proljeće doista su lijepe, no mimoza je najljepša. A kod mene jutros procvao čak i neven koji je preživio zimu na gredici pokraj blitve.
Lijepe fotke od Janeza. Bio sam malo i po Krasu, mislim da smo prošli i kroz Vitovlje.
Evo i mene. Proljeće stiže, a fotke su lijepe.
LP, Ex Bocaccio
Objavite komentar