10 marec 2026

Pratim te


Vsako življenje je zgodba zase
in vsaka zgodba nekaj pove,
nekaj nosi v sebi
v tebi, v meni




11 komentarjev:

***POETIKA*** pravi ...

Nema ga,,,,,šteta, u naljepšoj mladosti...Spot je odličan

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Tužno ali uspomene ostaju na njegove pjesme

Kejtoo pravi ...

Lijepe su mi njegove pjesme, imaju ono nešto

Stella Maris - Floramy pravi ...

Prerano je otišao ali ostavio dubok trag...

U zvijezdama piše pravi ...

Slažem se sa Stellom

gogoo pravi ...

Lijepo sa Toseom. Pozdrav iz Dalmacije.

Stara vrtlarica pravi ...

Divno je pjevao, imao je krasan glas, a pjesme su sve jedna ljepša od druge.

zemlja pravi ...

Mogu samo ponoviti gore rečeno. LP

teuta pravi ...

Eeeeee Toše, Toše, njega sam najviše voljela slušati.
Da, svaki čovjek ima svoju posebnu priču...

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala svima na posjeti!

Zezamix pravi ...

Kakva šteta da ode tako dobar pjevač i tako mlad.