14 marec 2026

Raj na zemlji z Ulo


 
Med nebom in zemljo.
Kjer se ustavi korak,
spočijejo oči,
zaigra srce in
umiri duša




14 komentarjev:

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

KLIK za povečavo slike

teuta pravi ...

To je tvoj pesek, jelda? Baš vam je tamo lijepo...

Kejtoo pravi ...

Baš je lijepa slika, puno šafrana, Ula i šumski put :)

***POETIKA*** pravi ...

mir i tišina............lijepo

More ljubavi pravi ...

Lijepo rečeno

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Teuta to je moja mopsica Ula, ima 11 godina

teuta pravi ...

Večernji pozdrav tebi i tvojoj mopsici...

zemlja pravi ...

Što reći? Blago Tebi s mopsicom. Ja još uvijek plaćem za mojom
pesicom. /Djevojka na fotografiji prelijepa/ Laku noć

Taango pravi ...

Dobra ti večer.Vidim uživate u šetnji.Laka ti noćLP

nachtfresser pravi ...

Laku noć Uli i tebi!

Auroraisa pravi ...

Uz pse sve bude mirnije...ugodno su drustvo ...ugodan ti vikend malena

GalaksijaM:) pravi ...

Bokić Modrina. :)* Želim ti ugodan vikend.

Vjetarugranama pravi ...

Da, u šumi je lijepo i tiho pa se čovjek lako okrijepi i razveseli tome. Pozdrav :)

Stara vrtlarica pravi ...

Ugodna šetnja po šumi i divan pas, što nam više u životu treba!? Vidim i lijepe šafrane