KLIK za povečavo slike
To je tvoj pesek, jelda? Baš vam je tamo lijepo...
Baš je lijepa slika, puno šafrana, Ula i šumski put :)
mir i tišina............lijepo
Lijepo rečeno
Teuta to je moja mopsica Ula, ima 11 godina
Večernji pozdrav tebi i tvojoj mopsici...
Što reći? Blago Tebi s mopsicom. Ja još uvijek plaćem za mojompesicom. /Djevojka na fotografiji prelijepa/ Laku noć
Dobra ti večer.Vidim uživate u šetnji.Laka ti noćLP
Laku noć Uli i tebi!
Uz pse sve bude mirnije...ugodno su drustvo ...ugodan ti vikend malena
Bokić Modrina. :)* Želim ti ugodan vikend.
Da, u šumi je lijepo i tiho pa se čovjek lako okrijepi i razveseli tome. Pozdrav :)
Ugodna šetnja po šumi i divan pas, što nam više u životu treba!? Vidim i lijepe šafrane
Objavite komentar
14 komentarjev:
KLIK za povečavo slike
To je tvoj pesek, jelda? Baš vam je tamo lijepo...
Baš je lijepa slika, puno šafrana, Ula i šumski put :)
mir i tišina............lijepo
Lijepo rečeno
Teuta to je moja mopsica Ula, ima 11 godina
Večernji pozdrav tebi i tvojoj mopsici...
Što reći? Blago Tebi s mopsicom. Ja još uvijek plaćem za mojom
pesicom. /Djevojka na fotografiji prelijepa/ Laku noć
Dobra ti večer.Vidim uživate u šetnji.Laka ti noćLP
Laku noć Uli i tebi!
Uz pse sve bude mirnije...ugodno su drustvo ...ugodan ti vikend malena
Bokić Modrina. :)* Želim ti ugodan vikend.
Da, u šumi je lijepo i tiho pa se čovjek lako okrijepi i razveseli tome. Pozdrav :)
Ugodna šetnja po šumi i divan pas, što nam više u životu treba!? Vidim i lijepe šafrane
Objavite komentar