03 marec 2026

Something ' Stupid


Ko ostaneš brez besed

 

12 komentarjev:

teuta pravi ...

Lijepa pjesma, lijepi pjevači...Lp

nachtfresser pravi ...

Tko te opet ljutio, samo da nisam ja?

Zezamix pravi ...

Sjećam se te pjesme, bila je baš popularna.

Vjetarugranama pravi ...

Nastavljaš s okretanjem ljepoti; pozdrav ostavljam i lijepe želje :)

Stara vrtlarica pravi ...

Jako volim ovu pjesmu, i video je jako lijep

U zvijezdama piše pravi ...

Ugodno ti večer

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Nisi, zašto bi:))

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

da, užitak mi jo slušati

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

a još je:))

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Vjetre Hvalaaa!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala, uživaj kao ja!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala Andrea i Tebi pa Lahko noč