KLIK za povečavo slike
Lijepe su ti biljčice :)
Jako zanimljivo sjeme, nije mi poznato...
Interesantna biljka
Baš su zgodni, jedan takav bi mi taman stao na prozorsku dasku pokraj afričke ljubice
Zdravím. Sukulenty miluju. T,to maličké "kamínky" jsou něžné a krásné.
Ti si prava poetesa. Uvijek pročitam, lijepo mi je ali ja nisam od poezije. I u meni je stara duša koja traži resnico
Hvala, jako jih volim
nisam poetesa:)))
Ti si baš rođena za orhideje i sukulente...prelijepo...lp
Objavite komentar
10 komentarjev:
KLIK za povečavo slike
Lijepe su ti biljčice :)
Jako zanimljivo sjeme, nije mi poznato...
Interesantna biljka
Baš su zgodni, jedan takav bi mi taman stao na prozorsku dasku pokraj afričke ljubice
Zdravím. Sukulenty miluju. T,to maličké "kamínky" jsou něžné a krásné.
Ti si prava poetesa. Uvijek pročitam, lijepo mi je ali ja nisam od poezije. I u meni je stara duša koja traži resnico
Hvala, jako jih volim
nisam poetesa:)))
Ti si baš rođena za orhideje i sukulente...prelijepo...lp
Objavite komentar