Ana prevedla sam ti da češ lakše razumijet, sada vidiš kako je bilo meni kad sam pisala na blog.hr u hrvatskom jeziku, strašno:((( ali tu možem pisat po svoje u svome jeziku
Boje su u nama! Cili svit je bolji dok sivila nema. A kod tebe je lipo.... Sivilo i dalje traje samo na stranicama koje sam posjećivao 20 godina. Ti nisi odustala. Bravo. Dok možeš, šalji boje svijetu....
18 komentarjev:
Ali osjećaj.
Kad dođeš po boje,
Smrde i malo sreće za dom....loš je prijevod : SMRDE ...cvijeće ne smrdi za boga dragoga
Gdje cviječe nije samo buket, nego osječaj.
Kada dolaziš po boje, miris i malo sreče za dom
Ana prevedla sam ti da češ lakše razumijet, sada vidiš kako je bilo meni kad sam pisala na blog.hr u hrvatskom jeziku, strašno:((( ali tu možem pisat po svoje u svome jeziku
Lijepe slike cvijeća
sad znam gdje kupuješ orhideje i sukulente....lijepo....Lp
Kod tebe uvijek lijepe boje i radost cvijeća :D
Ovde imajo punooo izbiru svega što ti srce poželi, a na Viču u Đungli kupujem sukulente i zeleno cvijeće
Bogat izvor cvijeća ima cvetličarna Emporia, neka se uživa u bojama i mirisima.
SMRDE je miris ? Nisam ja prevodila , nego aplikacija "prevedi" koja se pojavljuje na tvome blogu
Krasno cvijeće, vidim da ima svega... A glazba koju biraš je moja omiljena glazba.
Hvala puno!!!
Boje su u nama! Cili svit je bolji dok sivila nema. A kod tebe je lipo....
Sivilo i dalje traje samo na stranicama koje sam posjećivao 20 godina.
Ti nisi odustala. Bravo. Dok možeš, šalji boje svijetu....
Stvarno lijepo..
Predivno cvijeće. Još kad lijepo miriše pravi odmor za oko i dušu. Pjesma je isto super...
Znam, sve ok:))
Euro Hvala, Fališ!!!
Sewen Hvala, Fališ i Ti!!!
Lijepe fotografije cvijeća mame za odlazak u cvjećarnu. Na žalost, ovdje na otoku cvjećarne nema, a Zagreb je daleko.
Objavite komentar