25 marec 2026

Cvetličarna Emporia Ljubljana



Kjer rože niso samo šopek, 
ampak občutek.
Ko prideš po barve,
vonjave in malo sreče za dom

Vhod v Cvetličarno
 
Kapitan Cvetličarne








18 komentarjev:

***POETIKA*** pravi ...

Ali osjećaj.
Kad dođeš po boje,
Smrde i malo sreće za dom....loš je prijevod : SMRDE ...cvijeće ne smrdi za boga dragoga

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...


Gdje cviječe nije samo buket, nego osječaj.
Kada dolaziš po boje, miris i malo sreče za dom

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Ana prevedla sam ti da češ lakše razumijet, sada vidiš kako je bilo meni kad sam pisala na blog.hr u hrvatskom jeziku, strašno:((( ali tu možem pisat po svoje u svome jeziku

Kejtoo pravi ...

Lijepe slike cvijeća

Stella Maris - Floramy pravi ...

sad znam gdje kupuješ orhideje i sukulente....lijepo....Lp

nachtfresser pravi ...

Kod tebe uvijek lijepe boje i radost cvijeća :D

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Ovde imajo punooo izbiru svega što ti srce poželi, a na Viču u Đungli kupujem sukulente i zeleno cvijeće

gogoo pravi ...

Bogat izvor cvijeća ima cvetličarna Emporia, neka se uživa u bojama i mirisima.

***POETIKA*** pravi ...

SMRDE je miris ? Nisam ja prevodila , nego aplikacija "prevedi" koja se pojavljuje na tvome blogu

Stara vrtlarica pravi ...

Krasno cvijeće, vidim da ima svega... A glazba koju biraš je moja omiljena glazba.

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Hvala puno!!!

Sewen pravi ...

Boje su u nama! Cili svit je bolji dok sivila nema. A kod tebe je lipo....
Sivilo i dalje traje samo na stranicama koje sam posjećivao 20 godina.
Ti nisi odustala. Bravo. Dok možeš, šalji boje svijetu....

eurosmijeh pravi ...

Stvarno lijepo..

teuta pravi ...

Predivno cvijeće. Još kad lijepo miriše pravi odmor za oko i dušu. Pjesma je isto super...

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Znam, sve ok:))

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Euro Hvala, Fališ!!!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Sewen Hvala, Fališ i Ti!!!

Giovanni Bocaccio pravi ...

Lijepe fotografije cvijeća mame za odlazak u cvjećarnu. Na žalost, ovdje na otoku cvjećarne nema, a Zagreb je daleko.