KLIK za povečavo slike
Da, zašto ne bi bio cvijet za početak i kraj, zanimljivo napisano ;)
Bome divan poklon od kćerke...Lp
Prekrasne orhideje, i da, na početku su bile biljke, a svaka biljka kao i svako drugo biće mora imati genetski kod, to je ta riječ
Lijep poklon od kćeri.
Divan cvijet
sve lijepo i riječi i slika
Prekrasan cvijet :)
Objavite komentar
8 komentarjev:
KLIK za povečavo slike
Da, zašto ne bi bio cvijet za početak i kraj, zanimljivo napisano ;)
Bome divan poklon od kćerke...Lp
Prekrasne orhideje, i da, na početku su bile biljke, a svaka biljka kao i svako drugo biće mora imati genetski kod, to je ta riječ
Lijep poklon od kćeri.
Divan cvijet
sve lijepo i riječi i slika
Prekrasan cvijet :)
Objavite komentar