Ja sam alergičan na riječ v(j)ečno, pa makar samo u lirici, lijepa glumica u videu, ali mi se svejedno najviše sviđa pas ;)
Lijepa pjesma. Opet ću ponoviti...za mene ljubav je smisao postojanja. Lp
Nije mi poznata ova pjesma, ali gledam video da vidim što je to
Objavite komentar
4 komentarji:
Ja sam alergičan na riječ v(j)ečno, pa makar samo u lirici, lijepa glumica u videu, ali mi se svejedno najviše sviđa pas ;)
Lijepa pjesma. Opet ću ponoviti...za mene ljubav je smisao postojanja. Lp
Nije mi poznata ova pjesma, ali gledam video da vidim što je to
Objavite komentar