Dobro jutro, svi mi volimo biti samo svoji, a ja pijem prvu jutarnju kavicu i slušam divnu glazbu po tvom izboru, a ti kod mene imaš odgovor
Biti svoj je prava odluka, bez obzira na sve...Dobro ti jutro.
Ostani svoja, gle onog vječnog konkurenta Tomu Jonesu ;)
Najbolje je biti i ostati svoj.
ja nisam svoja mene svojataju
Objavite komentar
6 komentarjev:
Dobro jutro, svi mi volimo biti samo svoji, a ja pijem prvu jutarnju kavicu i slušam divnu glazbu po tvom izboru, a ti kod mene imaš odgovor
Biti svoj je prava odluka, bez obzira na sve...Dobro ti jutro.
Ostani svoja, gle onog vječnog konkurenta Tomu Jonesu ;)
Najbolje je biti i ostati svoj.
ja nisam svoja mene svojataju
Objavite komentar