19 marec 2026

Ostajam svoja



Lahko sem od nekoga,
ampak še vedno
sem svoja in 
ostajam samosvoja.
Če me kdo pozna najbolje,
sem to jaz 





6 komentarjev:

Stara vrtlarica pravi ...
Avtor je odstranil ta komentar.
Stara vrtlarica pravi ...

Dobro jutro, svi mi volimo biti samo svoji, a ja pijem prvu jutarnju kavicu i slušam divnu glazbu po tvom izboru, a ti kod mene imaš odgovor

teuta pravi ...

Biti svoj je prava odluka, bez obzira na sve...Dobro ti jutro.

nachtfresser pravi ...

Ostani svoja, gle onog vječnog konkurenta Tomu Jonesu ;)

gogoo pravi ...

Najbolje je biti i ostati svoj.

***POETIKA*** pravi ...

ja nisam svoja mene svojataju