Belle potée de petits culs, difficiles à cultiver ...
Good words, and a lovely song.
Dobro jutro želim
Me encantaría conocer ese tipo de comida, tiene muy buena pinta!Un abrazo y un beso enormes!
Lindos seixos e divertida comparação na poesia! beijos, lindo dia! chica
In meni je vroče. Lep pozdrav.
Merci... c'est une succulente spéciale qui pousse en automne et en hiver
Margaret Thank You!
Pozdrav Tebi:))
Dean, esa es una planta... se llama piedras vivientes, es un tipo de suculenta
Obrigado Chica, um abraço e um beijo também para ti!
Denika poletje je:))
Živi kamenčki - krásné... Píseň se dobře poslouchá. Zdravím a přeji pěkný den, Andreja! 🍹
Evo me da pizdrav ostavim iako sam ovdje zaključala blog...sve ima svoj razlog, meni blog vrlo malo znači, ali ljude koji stoje iza njega nikad neću zaboraviti...ušli su u moj život i zahvalna sam na tome...pozdrav u deželu, veći od moje Učke
Pozdrav tebi:))
Hanky Hvala, Pozdrav Tebi!!!
Lijepa zbirka
You are introducing me to new music. I liked this song.
Goran Hvala, volim jih jer so posebni i živi
Sandra wonderful:))
Happy Wednesday ...Not a song I know/knew but I enjoyed the video.All the best Jan
This is such a beautiful poem and I enjoyed the video too.
Jan Thank You!
DVAartist ohh yes:))
Objavite komentar
24 komentarjev:
Belle potée de petits culs, difficiles à cultiver ...
Good words, and a lovely song.
Dobro jutro želim
Me encantaría conocer ese tipo de comida, tiene muy buena pinta!
Un abrazo y un beso enormes!
Lindos seixos e divertida comparação na poesia!
beijos, lindo dia! chica
In meni je vroče. Lep pozdrav.
Merci... c'est une succulente spéciale qui pousse en automne et en hiver
Margaret Thank You!
Pozdrav Tebi:))
Dean, esa es una planta... se llama piedras vivientes, es un tipo de suculenta
Obrigado Chica, um abraço e um beijo também para ti!
Denika poletje je:))
Živi kamenčki - krásné... Píseň se dobře poslouchá.
Zdravím a přeji pěkný den, Andreja! 🍹
Evo me da pizdrav ostavim iako sam ovdje zaključala blog...sve ima svoj razlog, meni blog vrlo malo znači, ali ljude koji stoje iza njega nikad neću zaboraviti...ušli su u moj život i zahvalna sam na tome...pozdrav u deželu, veći od moje Učke
Pozdrav tebi:))
Hanky Hvala, Pozdrav Tebi!!!
Lijepa zbirka
You are introducing me to new music. I liked this song.
Goran Hvala, volim jih jer so posebni i živi
Sandra wonderful:))
Happy Wednesday ...
Not a song I know/knew but I enjoyed the video.
All the best Jan
This is such a beautiful poem and I enjoyed the video too.
Jan Thank You!
DVAartist ohh yes:))
Objavite komentar