23 junij 2026

Z ljubeznijo

 

Vsak od nas nosi v sebi zgodbo.
 Nekateri jo pišejo,
 drugi nosijo v svojem srcu
in čakajo, 
da pride pravi trenutek. 
Trenutek, 
ki si zasluži prostor
da nas poveže 
in spomni, da smo
vsi samo ljudje,
ljudje z dušo
in srcem.
Da vsi živimo,
dihamo in ljubimo



21 komentarjev:

Karin Lissi pravi ...

Wunderschöe Worte hast du gefunden liebe Andreja, danke dir, sie werden mich heute begleiten.
Wünsche dir einen schönen Tag, Karin LIssi

nachtfresser pravi ...

Ti si zadnje vrijeme postala baš pozizivna mudrica. Registrirao sm se tamo vidjevši tebe i Vjetra, ali ovo ostaje zasad moj glavni blog.

Margaret D pravi ...

Nice words and a good song.

Naturwandererin pravi ...

Ja, jeder trägt eine Geschichte in sich, man sollte beizeiten darüber reden oder aufschreiben, andere könnten daraus lernen. Spannend sind solche Geschichten immer.
Liebe Grüße
Edith

ap-placenici pravi ...

Ne treba čekati za ostvarenje ciljeva kojima težiš. Sreća prati hrabre.

chica pravi ...

Grande verdade! Cada um de nós carreha uma história de vida ... Respeitemos todas! beijos, lindo dia! chica

Angie's Recipes pravi ...

You expressed yourself beautifully!

Sandra pravi ...

Very well put, Andreja.

Kaleidoskop podle Hanky pravi ...

Krásná jsou ta slova v úvodu!
Ráda jsem si připomněla píseň Engelberta, ve své době to byl hit! Podobu zpěváka jsem už zapomněla, toto video to napravilo.
Zdravím do Ljubljany, Andreja! ☺

DVArtist pravi ...

A very nice poem. I haven't thought of Engelbert in a long time. Nice video.

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Karin Hvala auch Dir, eine Umarmung!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Goran, Hvala ali ja nisam tamo:)))

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Margaret Thank you!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Ich stimme zu, man muss viel laut sprechen, damit man uns hört, umarmung!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

AP se strinjam!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Sempre suave com as palavras, Minha Chica!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Angie's Thank you!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

My Sandra Thank You!

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Yes, I like listening to Engelbert, I'll look for some more!

U zvijezdama piše pravi ...

slažem se sa NF

Modrina Neba - Blue Sky pravi ...

Ne razumem???